Prečo si vybrať sviečky zo 100% kokosovo-sójového vosku?

Predstav si sviečku, ktorá nie je len sviečka! Ale aj štýlový bytový doplnok či osviežovač vzduchu s luxusnou ale príjemnou vôňou. Sviečka s dušou, ktorú keď zapáliš, zistíš, že je to správna sviečka pre teba. Sviečka, ktorá nie je len sviečka!

Prečo si vybrať sviečky zo 100% kokosovo-sójového vosku?

Keďže používame len 100% kokosovo-sójový vosk, sú naše sviečky ideálnym doplnkom pre tvoju domácnosť, pokiaľ ti naša planéta nie je ľahostajná. A to veríme, že nie je. Kokosovo-sójový vosk má oproti ostatným bežne používaným voskom nižšiu teplotu plameňa. Nevytvára splodiny, nedymí a je celkovo najvhodnejším variantom spolu so včelím voskom na použitie v prírodných sviečkach. My by sme radi použili aj včelí vosk v našich prírodných sviečkach. Pre nás je však škoda páliť tak dokonalý produkt ako je včelí vosk. Ten má predsa oveľa viacej možností využitie prospešnejšieho pre človeka. Ako ho len spáliť. Ale o tom už v ďalšom pripravovanom článku.  

Výhody kokosovo-sójového vosku vo sviečkach

Prírodný kokosový a sójový vosk má mnoho pozitív. Obidva vosky sú vegánske. V kokosovom ani sójovom vosku nie sú žiadne živočíšne produkty ani vedľajšie výrobky z akýchkoľvek iných živočíchov. Kokosový aj sójový vosk sú vyrábané z plodín nenáročných na pestovanie. Pestujú sa väčšinou v chudobných regiónoch, kde vďaka poľnohospodárstvu zvyšujú životnú úroveň. Použitím namiesto parafínu pomáhajú znižovať uhlíkovú stopu na našej planéte.  

PREKVAPENIE! Ďakujeme, že čítate naše články a vzdelávate sa! Ako odmenu a pochvalu vám dávame zľavový kód "čítam", ktorý môžete využiť v našom e-shope TU a získate 3% zľavu na celú objednávku. Doprajte si k čítaniu našich článkov a k odpočinku s našimi produktmi kávičku alebo čaj!
Autentické a čisté vône

Vôňa na Sviečky s použitím kokosovo-sójového vosku uvoľňujú vône čistejšie, autentickejšie a zároveň jemnejšie. Kokosový aj sójový vosk sú sami o sebe bez zápachu, čo vytvára harmonický súlad prírodných vôní. Prírodné vône zahŕňajú čisté rastlinné esenciálne oleje, alebo ich odborne namiešané kombinácie.

Naše sviečky s použitím kokosového a sójového vosku ti poskytnú 100 % prírodný a úplne biologicky odbúrateľný produkt. Luxusný bytový doplnok, s nádherným, čistím a rovnomerným plameňom. Vychutnajte si sviečku, ktorá do ovzdušia nevypúšťa žiadne karcinogénne látky. Môžete tak dýchať čistú vôňu bez toxických látok a zároveň si skrášliť svoj už tak nádherný dom, byt, či víkendovú chatu.

Ekologické sviečky z kokosového a sójového vosku

Kokosový vosk pochádza z kokosových orechov, ktoré sú ekologicky šetrným výrobkom. Ak vám záleží na planéte, tieto luxusné sviečky sú určené práve pre vás. Výroba kokosového vosku nie je spojená s odlesňovaním. Pestovanie kokosových orechov je šetrné k životnému prostrediu, pretože nie sú potrebné pesticídy, hnojivá ani herbicídy. To vytvára ideálny zdroj prírodného vosku. Od semienka až po vosk bez negatívnych vplyvov na svet. Kokosový vosk sa považuje za jeden z najzdravších druhov voskov. Tieto zložky prinášajú lepšiu kvalitu horenia a autentickejšie a rovnomernejšie uvoľňovanie vôní.

Prečo nie je bezpečné používať lacné parafínové sviečky?

Lacné sviečky z pravidla neobsahujú kvalitné suroviny. Z drvivej väčšiny parafínový vosk a lacné, veľa krát nie úplne zdravé a príjemné vône. Pálenie lacných sviečok môže byť najmä z dlhodobého hľadiska rizikové pre tvoje zdravie. Zapáliť si kvalitnú luxusnú sviečku zo zdravého vosku je ako používať kvalitnú certifikovanú kozmetiku. Tvoje telo sa ti vždy odvďačí. Preto sme zástancom myšlienky, že nie je potrebné mať doma 10 alebo 20 rôznych nekvalitných sviečok, kde sa vône bijú a prehlušujú jedna druhú. Ale vybrať si pár kvalitných luxusných sviečok, ktoré ti tvoj príbytok krásne prevoňajú a poslúžia aj ako umelecká dekorácia.

Čo všetko dostaneš od sviečky MUCUMU?

100 % zážitok z dokonalej dlhotrvajúcej vône. Nádherný voňavý bytový doplnok v trendových farbách, čiernej či bielej. Dokonalý darček, ktorý poteší každého, komu luxusnú sviečku MUCUMU podaruješ. Krok k zelenšiemu svetu vďaka kokosovo-sójovému vosku. Krásna nádoba, ktorá Ti ostane po sviečke. Stačí ju umyť teplou vodou s trochou saponátu a môžeš ju použiť ako kvetináč, pohár, či nádobku na šperky.

Sprav si radosť a dopraj si sviečku, ktorá sa ti odvďačí!