• Vône a sviečky na zákazku
  5 jednoduchých krokov k vášmu produktu presne podľa vašich požiadaviek.
 • Odborné poradenstvo
  Sme experti, poradíme vám aká vôňa je vhodná pre vaše podnikanie, event alebo meeting.
 • Darčekové balenia s bonusom
  Balíčky s vínom, kávou či vankúšom. Spolupracujeme s najlepšími, preto vieme dodať čokoľvek.
naša
misia

„Pomôcť vám vyniknúť vďaka vôňam a sviečkam na mieru.“

Odlíšte sa od konkurencie vlastnou vôňou, sviečkou, alebo celou sériou exkluzívnych vonných produktov.
Tvoríme pre vás vône na želanie. Vôňu aj design produktov konzultujeme a pripravíme podľa filozofie vašej firmy.

Vy aj vaši klienti si zaslúžia originálne vône. V MUCUMU Candles&Spa máme misiu a vďaka vám ju plníme.

naša
vízia

Podľa nových štúdií NIH (National Institute of Health) dokáže človek detekovať až 1 miliardu vôní. Je to enormné množstvo. Aj z toho nám vychádza naša vízia:

„Každý si zaslúži vlastnú vôňu, vlastnú sviečku. Svet je plný vôní a je to nádherná skladačka, ktorú sme sa rozhodli skladať pre vašu firmu.“

V tomto živote všetky vône nestihneme, ale potrebovali sme začať. Originálne vône a darčekové sviečky sme dodali už mnohým beauty salónom, hotelom či firmám a rovnako sa tešíme na každú novú príležitosť.

Teraz sú dve možnosti. Vytvoríme pre vás novú vôňu alebo si vyberiete z ponuky našich hotových luxusných vôní. Odlíšite sa od konkurencie a posuniete svoje podnikanie o úroveň vyššie.

BEAUTY SALÓNY – designové a luxusné sviečky a vône pre váš salón. Ako doplnkový tovar, alebo darček pre vaše vzácne klientky. S vašim logom vytvoria produkt presne pre váš salón.

HOTELY, SPA – vône alebo sviečky pre váš Hotel alebo Spa. S vôňou a designom na mieru.    Váš hotel má identitu, doprajte vašim zákazníkom aby si atmosféru hotela vzali so sebou domov.

FIREMNÉ DARČEKY – spolupracujeme s kvalitnými vinárstvami, pražiarňami kávy a profesionálnymi tlačiarňami aby sme vám vedeli zabezpečiť kompletný darčekový servis pre vašich obchodných partnerov alebo zamestnancov.

ČOKOĽVEK INÉ – vôňa do vašej predajne, kancelárie, alebo zábavného parku. Merchandise pre influencerov, vône pre developerské projekty, darčeky pre realitné kancelárie.

Custom made – vyrobíme všetko na želanie, vône, design, balenie. Ak potrebujete úplný unikát.
White label – vyberte si z našej kolekcie vonných produktov, ktoré vám upravíme podľa požiadaviek.

S vôňami máme dlhoročné skúsenosti. S designom tiež. Na kvalitné a prvotriedne obaly a balenie máme partnerské firmy. Custom made tvorba pre beauty salóny, hotely a Spa zariadenia je naša misia.

Ako to funguje:

 1. Ste rozhodnutí odlíšiť sa od konkurencie.
 2. Vyberieme či je pre vás vhodná Custom made kolekcia, alebo budeme vyberať z našich White Label vonných produktov.
 3. Prekonzultujeme s vami vaše požiadavky. Pripravíme vôňu alebo produkt.
 4. Upravíme detaily a odsúhlasíme.
 5. Dodáme vám produkty a vy sa odlíšite od konkurencie.

BONUS: Vieme dať vašim produktom príbeh v podobe QR kódu na obale. Po zoskenovaní klienta presmeruje na vami určenú stránku, video alebo článok.

V jednoduchých 5 krokoch, ktorými vás budeme sprevádzať, viete ľahko získať konkurenčnú výhodu na trhu. Všetko začína jedným kontaktným formulárom.

Máte záujem o dokonalý reklamný predmet? Dajte si v MUCUMU vypracovať nezáväznú cenovú ponuku a odlíšte sa od konkurencie!

Sme transparentní, máme tváre a máme mená. Náš tím sa postupne rozrastá, aby sme čo najlepšie vedeli splniť vaše požiadavky. Predstavujeme Ti náš tím MUCUMU. Každý máme svoje zameranie a svoje vlastnosti a schopnosti. Jedno nás ale spája – baví nás to.

NÁŠ TÍM

NÁŠ TÍM

Spolupráca je základom k úspechu. Nie len v našom tíme MUCUMU, ale aj za jeho hranicami. Máme mnoho spokojných klientov a ich rady sa rozrastajú. Spolupráce si vyberáme na základe osobných stretnutí a nadobudnutých skúseností. Máme väčších a menších klientov. A všetci sú pre nás rovnako dôležití.

Klienti a partneri
Máte záujem o dokonalý reklamný predmet? Dajte si v MUCUMU vypracovať nezáväznú cenovú ponuku a odlíšte sa od konkurencie!